Informacja oraz harmonogram zakończenia roku szkolnego 2019/2020

Drogie dzieci, drodzy uczniowie i Rodzice,

Zajęcia dydaktyczne i rok szkolny 2019/20 dobiegają końca. Nasze popularne zakończenie roku szkolnego odbędzie się w innej niż zwykle formie nie dlatego, że chcemy naszą piękną tradycję zmieniać, ale dlatego, że odbywa się w warunkach obostrzeń reżimu sanitarnego, który wymaga od nas wszystkich wielu wyrzeczeń i zrozumienia.

Z tego powodu został wdrożony harmonogram zakończenia roku szkolnego 2019/2020, według którego poszczególne klasy będą przychodzić na wyznaczone godziny. Ta skromna uroczystość będzie odbywać się w hali sportowej według określonych poniżej zasad reżimu sanitarnego.
Do szkoły wchodzimy z maseczką lub przyłbicą zakrywającą usta i nos (dzieci do 4 roku życia są zwolnione z tego obowiązku) wejściem przy szatniach, dezynfekujemy rączki (ewentualnie ubieramy rękawiczki i dezynfekujemy) oraz poddajemy się pomiarowi temperatury.  Następnie przechodzimy do hali sportowej i zajmujemy miejsca na krzesełkach. Po zajęciu miejsca,możemy zdjąć maseczkę/przyłbicę. Po odśpiewaniu jednej zwrotki hymnu narodowego, przechodzimy do mini akademii.  W przypadku wyjścia po odbiór nagrody lub świadectwa, zakładamy maseczkę lub przyłbicę, a po  powrocie  na swoje miejsce, ponownie ją zdejmujemy. Oczekujemy na miejscu na zakończenie tej mini akademii, a następnie wychodzimy z hali wyjściem od strony boiska szkolnego.

Tak będzie wyglądało nasze krótkie pożegnania przed oczekiwanymi wakacjami.

Pamiętajmy o bezpieczeństwie w okresie wakacji,  aby przebiegły w zdrowiu, radości i szczęściu.   

Dbajmy o siebie przestrzegając zasad reżimu sanitarnego, abyśmy mogli od września wszyscy cało, zdrowo i szczęśliwie rozpocząć następny, miejmy nadzieję, że już w formie tradycyjnej, Nowy Rok Szkolny 2020/2021.

Dyrektor
Szkoły Podstawowej w Kusiętach

Mariusz Żołędziewski

Harmonogram zakończenia roku szkolnego 2019/2020