Podsumowanie pierwszego semestru

W ostatnim dniu przed feriami zimowymi, 26 stycznia br.  na apelu szkolnym odbyło się podsumowanie pierwszego semestru roku szkolnego 2017/18.

Uczniowie, który mieli stuprocentową frekwencję oraz czterej uczniowie z najwyższą średnią ocen, otrzymali słodkie upominki ufundowane przez Radę Rodziców.

Za zajęcie trzeciego miejsca w Ogólnopolskim Konkursie „Wręczyckie Jasełka 2018” wszyscy uczestnicy otrzymali podziękowania oraz pamiątkowe dyplomy.

Z kolei nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców otrzymali : uczennica trzeciej klasy oddziału gimnazjalnego oraz uczeń klasy siódmej za zakwalifikowanie się do trzeciego finałowego etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego.  Konkursowiczom serdecznie gratulujemy      i trzymamy kciuki za zwycięstwo w etapie wojewódzkim 😉 .                              Przypominam, że tytuł laureata  tego konkursu zapewnia zwolnienie z egzaminów końcowych z danego przedmiotu, a uzyskanie tytułu laureata lub finalisty, jest podstawą do ubiegania się o stypendium naukowe Wójta Gminy Olsztyn.

Ponadto złożono podziękowania i gratulacje pozostałym uczniom biorącym udział w  konkursach: historycznym, plastycznych i przeglądach muzycznych.

Po złożeniu gratulacji i wręczeniu nagród, przeprowadzona została pogadanka na  temat bezpiecznych ferii.