Pożegnanie ósmej klasy i zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Rok szkolny 2019/2020 dobiegł końca. Był to wyjątkowo trudny czas- czas pandemii COVID-19, która wymusiła formę pracy zdalnej, pełnej nowych wyzwań zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. Stanęliśmy jednak wszyscy na wysokości zadania i ten test podyktowany nowymi warunkami pracy zdaliśmy z wynikiem pozytywnym.

W wyjątkowych też warunkach, uczniowie ósmej klasy pożegnali puste sale naszej szkoły. Z tej okazji przygotowali mini-akademię, której nagranie towarzyszyło wszystkim pozostałym klasom podczas odbioru świadectw.

Wszystkim uczniom, a szczególnie naszym tegorocznym absolwentom, gratulujemy wspaniałych sukcesów w postaci licznych zwycięstw w konkursach przedmiotowych, gminnych, powiatowych, wojewódzkich, a nawet ogólnopolskich oraz osiągniętych wysokich wyników w nauce. Cieszymy się z Waszych sukcesów i życzymy Wam kolejnych w dalszych etapach edukacji.

Dyrektor Szkoły, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Administracyjni, jak również Rada Rodziców życzy Wam wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku i do zobaczenia we wrześniu na rozpoczęciu nowego 2020/2021 roku szkolnego.

Zapraszamy do obejrzenia mini-akademii przygotowanej przez klasę ósmą, hymnu zaprezentowanego przez Samuela Dyńskiego oraz fotorelacji z akademii z zakończenia etapu edukacji wczesnoszkolnej przez klasę trzecią.

Nagranie z Mini-akademii