Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Uwaga,

Na stronie Urzędu Gminy Olsztyn pojawiła się informacja na temat rekrutacji na rok szkolny 2019/20 do przedszkola, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz klas pierwszych na terenie naszej gminy.

https://www.olsztyn.bip.jur.pl/artykuly/5270

Jesteś zainteresowany tym tematem?  Przeczytaj koniecznie informacje dotyczące terminów i kryteriów przyjęcia dzieci oraz pobierz wnioski do złożenia do dyrektora szkoły / przedszkola.

Rekrutacja na rok szkolny 2019/20 do przedszkola i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Olsztyn

Wójt Gminy Olsztyn podaje do wiadomości terminy i kryteria brane pod uwagę  w postępowaniu rekrutacyjnym i uzupełniającym do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Olsztyn w roku szkolny 2019/2020.

Załączniki:

1. Zarządzenie Nr 10/2019 Wójta Gminy Olsztyn z dnia 28 stycznia 2019 r. w sprawie ustalenia na rok szkolny 2019/2020 harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do przedszkola i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Olsztyn.

Treść zarządzenia

2. Uchwała Nr XVIII/194/17 Rady Gminy Olsztyn z dnia 14 lutego 2017 r. w sprawie określenia kryteriów na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Olsztyn oraz określenia dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów.

Treść Uchwały dot. rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych 

3.Uchwała Nr XVIII/195/17 Rady Gminy Olsztyn z dnia 14 lutego 2017r. w sprawie określenia kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Olsztyn oraz określenia dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów

Treść Uchwały dot. rekrutacji do kl.1 SP

Wnioski do pobrania i złożenia u Dyrektora Szkoły Podstawowej  w Kusiętach:

Wniosek o przyjęcie do oddziału przedszkolnego

Wniosek o przyjęcie do kl.1 SP

Zgłoszenie do 1 klasy SP