Harmonogram i zasady podczas zakończenia roku szkolnego

Drogie dzieci, drodzy uczniowie i Rodzice,


Za kilka dni koniec zajęć dydaktycznych  i za chwilę ich zakończenie. Niestety podobnie jak w zeszłym roku, nie odbędzie się wspólne podsumowanie roku szkolnego 2020/2021. Nadal bowiem obowiązują zasady reżimu sanitarnego, który wymaga od nas wszystkich zrozumienia.

Z tego powodu, w tym roku również został wdrożony harmonogram zakończenia, według którego poszczególne klasy będą przychodzić grupami na odpowiednie godziny określone w harmonogramie.  Uroczystość będzie odbędzie  się w hali sportowej w dwóch grupach, jak już zaznaczyłem, z zachowaniem zasad reżimy sanitarnego. 


Wchodzimy do szkoły z maseczką  zakrywającą usta i nos / dzieci do 4 roku życia nie muszą / wejściem przy szatniach, dezynfekujemy rączki ewentualnie ubieramy rękawiczki i dezynfekujemy.  Następnie przechodzimy do hali sportowej i zajmujemy miejsca na krzesełkach i możemy zdjąć maseczkę.  Odbędzie się odśpiewanie hymnu narodowego  i przechodzimy do   akademii.  W przypadku wyjścia po odbiór nagrody lub świadectwa maseczkę ubieramy, a po  powrocie  na swoje miejsce zdejmując maseczkę.  Po zakończeniu akademii udajemy
się z wychowawcami do swoich sal lekcyjnych na dalsze rozdanie świadectw i pożegnanie z wychowawcami.


Tak w tym roku będzie wyglądało nasze  pożegnanie przed wyczekiwanymi wakacjami.
Pamiętajmy o bezpieczeństwie w okresie wakacji  aby przebiegły w zdrowiu, radości i szczęściu.    Dbajmy o siebie przestrzegając zasad reżimu sanitarnego abyśmy mogli od września  wspólnie  szczęśliwie rozpocząć następny  Nowy Rok Szkolny 2021/2022.

Dyrektor
Szkoły Podstawowej w Kusiętach
Mariusz Żołędziewski