Jest jeszcze czas na oddanie głosu w Konkursie na „Świetlicę marzeń”!!!

Dyrekcja Szkoły, Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców i społeczność szkolna zapraszają do wspólnego działania wszystkich, którym leży na sercu pomoc dla naszej szkoły.

Prosimy wszystkich uczniów, Rodziców i całe rodziny, nie tylko z Kusiąt, ale z całego świata oraz Szanowne Społeczeństwo Kusięckie o oddanie głosu na naszą szkolną świetlicę.

Głosowanie na świetlicę szkolną jest bardzo proste- wystarczy wpisać lub wcisnąć link, który jest aktywny:

https://www.siegrasiema.com/swietlice/80

i oddać głos na naszą szkolną świetlicę wciskając na stronie do głosowania ikonkę:

Głosy można oddawać korzystając z różnych urządzeń: z komputerów, laptopów, smartfonów, tabletów. Z każdego urządzenia możesz oddać jeden głos dziennie! Wystarczy połączenie z internetem.

CHCESZ ODDAĆ DODATKOWE GŁOSY?

Głosuj z paragonem

Kup w sieci Biedronka dowolną grę Hasbro i podaj dane z paragonu za zakup na stronie do głosowania i przyznaj 100 punktów za jednym razem!

Więcej informacji oraz regulamin konkursu

GŁOSUJEMY DO 22 GRUDNIA 2020r. !!!

Przekażmy tę wiadomość wszystkim i mobilizujmy każdego, kogo się da do głosowania!

Pokażmy, że w Kusiętach jest wspólnota i wspólna troska o szkołę, szkołę nie byle jaką, bo ze stuletnią tradycją, o którą się troszczymy i walczymy od wielu lat!!!

Razem możemy osiągnąć sukces i zdobyć dla niej środki na stworzenie świetlicy na miarę XXI wieku. Zaraźmy wszystkich chęcią do pomocy i namawiajmy do głosowania dla Nas, dla naszych dzieci i dla przyszłości naszej szkoły. Wierzymy, że zdobycie tych środków z Waszą pomocą jest możliwe!!!

GŁOSUJMY

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Społeczność Szkolna z góry dziękuje wszystkim za wsparcie i udział.