Galeria prac świątecznych

Kochani, wielkimi krokami zbliża się czas Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku święta będą wyglądać inaczej niż zwykle z wiadomych wszystkim powodów.

Zachęcam serdecznie, i tych małych i tych całkiem dużych, do samodzielnego przygotowania ozdób świątecznych, czy wypieku świątecznych ciasteczek, którymi możemy obdarować najbliższych. To dobry sposób na spędzenie czasu bez komputera, przy którym pracujemy więcej niż kiedykolwiek, a taki własnoręcznie wykonany prezent z pewnością ucieszy każdego.

Możecie pochwalić się własnymi pracami i wypiekami przesyłając zdjęcia na mój adres e-mail: iwonamizgala@op.pl. Z ogromną przyjemnością umieszczę je na stronie naszej szkoły.

A oto Wasze zgłoszenia:

GALERIA TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ UCZNIÓW Z KLAS I – III

Uczniowie z klas najmłodszych pragną zaprezentować swoje prace wykonane na zajęciach plastycznych. Oglądanie dziecięcych wytworów jest zawsze fascynujące i przyjemne. Wszystkie prace naszych uczniów odznaczają się szczerością wypowiedzi, spontanicznością. Szczególny urok mają prace świąteczne, które chcemy Wam pokazać. Pragniemy również złożyć życzenia świąteczne Dyrektorowi Szkoły Mariuszowi Żołędziewskiemu, Nauczycielom, Pracownikom szkoły, wszystkim Uczniom i Rodzicom.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
życzymy pogodnych, radosnych dni zimowych,
odpoczynku, nadziei oraz jak najwięcej chwil roziskrzonych kolędą,
śmiechem i wspomnieniami.

A oto prace naszych milusińskich: choinki, Mikołaje, Anioły i kartki świąteczne- warto zobaczyć 🙂

Mikołaj w wykonaniu Alana Sieradzkiego z klasy 2. Aż korci, żeby wytarmosić tą brodę 🙂
A to już przepiękne bombki Dominiki Gawron z klasy IV
Na przełamanie pierwszych lodów zdjęcie moich świątecznych ciasteczek. Pamiętacie słodkiego Ciastka z ubiegłego roku ? 🙂

Kto jeszcze pochwali się swoimi pracami? Czekamy…

Pozdrawiam, życząc wszystkim weny twórczej i satysfakcjonujących efektów Waszej pracy 🙂

Administrator strony

Iwona Mizgała