Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Witam wszystkich 🙂

Miesiąc wakacji już za nami i myśli o powrocie do szkoły pojawiają się coraz częściej… Dziś jednak powspominamy zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

W dniu 24 czerwca br. społeczność szkolna zebrała się, aby pożegnać rok szkolny 2021/2022. Z pewnością i ten rok nie należał do najłatwiejszych, bo przecież wciąż trwała pandemia i zajęcia przez dużą część roku szkolnego prowadzone były zdalnie. Nie przeszkodziło to jednak w odnoszeniu sukcesów zarówno przez Szkołę Podstawową w Kusiętach, jak i przez poszczególnych indywidualnych uczniów. Świadczy o tym również ilość świadectw z czerwonym paskiem, czego wszystkim serdecznie gratulujemy :).

Rok szkolny i mury naszej szkoły pożegnała klasa ósma, a także część zasłużonego grona nauczycielskiego. Po wielu latach pracy i wychowaniu kilku pokoleń uczniów Pani Ewa Tomza przeszła na zasłużoną emeryturę. Pani Karolina Tyras zakończyła zastępstwo i pożegnała grupę przedszkolaków. Poza tym opuszczają naszą szkołę P. Anna Ślęzak i Małgorzata Pierzchała. Wszystkim tym pedagogom dziękujemy za te wszystkie lata i serce oddane pracy i uczniom naszej szkoły.

Szczególne podziękowania również dla Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego oraz wszystkich, którzy angażują swój czas i serce na rzecz rozwoju Szkoły Podstawowej w Kusiętach.

Oto część zdjęć z zakończenia roku szkolnego 2021/2022. Więcej w zakładce GALERIA.