Rekrutacja 2024/2025

Uwaga, rekrutacja na rok szkolny 2024/2025

Na stronie Urzędu Miasta i Gminy Olsztyn pojawiła się informacja na temat rekrutacji na rok szkolny 2024/25 do przedszkola, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz klas pierwszych na terenie naszej gminy.

Rekrutacja na rok szkolny 2024/25

Jesteś zainteresowany tym tematem?  Przeczytaj koniecznie poniższe informacje dotyczące terminów i kryteriów przyjęcia dzieci oraz pobierz wnioski do złożenia do dyrektora szkoły / przedszkola.

Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025 do przedszkola i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto i Gminę Olsztyn

Burmistrz Miasta i Gminy Olsztyn podaje do wiadomości terminy i kryteria brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym i uzupełniającym do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto i Gminę Olsztyn w roku szkolnym 2024/2025.

Załączniki:

1. Zarządzenie Nr 4/2024 Burmistrza Miasta i Gminy Olsztyn z dnia 8 stycznia 2024 r. w sprawie ustalenia na rok szkolny 2024/2025 harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do przedszkola i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto i Gminę Olsztyn.

2. Uchwała Nr XVIII/194/17 Rady Gminy Olsztyn z dnia 14 lutego 2017r. w sprawie określenia kryteriów na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych
w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Olsztyn oraz określenia dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów

3. Uchwała Nr XVIII/195/17 Rady Gminy Olsztyn z dnia 14 lutego 2017r. w sprawie określenia kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Olsztyn oraz określenia dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów.

Wnioski do pobrania i złożenia u Dyrektora Szkoły Podstawowej  w Kusiętach:

Wniosek o przyjęcie do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Kusiętach

Wniosek o przyjęcie do klasy 1 Szkoły Podstawowej w Kusiętach

Zgłoszenie do klasy 1 Szkoły Podstawowej w Kusiętach

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KUSIĘTACH

Zapraszamy do obejrzenia cyklu galerii zdjęć promujących naszą szkołę 🙂 Poniżej linki do wpisów na stronie głównej.

Sala językowa

Sala gimnastyczno-muzyczna

Otoczenie szkoły

Sala Oddziału Przedszkolnego

Sala pierwszoklasistów oraz szatnie

Biblioteka i stołówka

Sala komputerowa

Sala gimnastyczna

Przydatne linki do informacji na temat rekrutacji do szkół ponadpodstawowych znajdują się również na lewym pasku strony szkoły: