Iga Mizgała wśród najzdolniejszych uczniów Miasta i Gminy Olsztyn

W przeddzień zakończenia roku szkolnego 2023/2024 w Sali Sesyjnej Urzędu Małgorzata Haładyj, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Olsztyn wręczyła szczególnie uzdolnionym uczniom Stypendia Burmistrza. W ramach XII edycji „Lokalnego programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów z terenu Gminy Olsztyn” w roku szkolnym 2023/2024 takie stypendium przyznano pięciorgu uczniom, w tym dla Igi Mizgały, uczennicy kl. VII Szkoły Podstawowej w Kusiętach za uzyskanie tytułu Finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.

Spotkanie miało bardzo uroczysty charakter. Były brawa i gratulacje zarówno dla wyróżnionych uczniów, jak i przygotowujących ich nauczycieli, dyrektorów szkół oraz rodziców za piękny wkład w kształtowanie postaw, rozwijanie pasji i wspieranie w dążeniu do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności.

Składamy serdeczne gratulacje zarówno Idze, jak i przygotowującej ją do konkursu Pani Monice Muskalskiej. Aktywna współpraca i wsparcie nauczyciela w realizacji celów przyniosło sukces Igi, który jest wspaniałym uwieńczeniem tego roku szkolnego.

Więcej o samej uroczystości i nagrodzonych uczniach przeczytacie na stronie Urzędu Miasta i Gminy Olsztyn.