Żegnaj szkoło!

          22 czerwca br.  zakończył się rok szkolny 2017/18.  Z tej okazji w Szkole Podstawowej w Kusiętach odbyła się uroczysta akademia szkolna. Podczas akademii uczniowie z najwyższymi wynikami otrzymali nagrody książkowe oraz  odebrali od wychowawców świadectwa z czerwonym paskiem. Dodatkowo wyróżniono uczniów z stuprocentową frekwencją,  z wysokimi wynikami sportowymi oraz za aktywną działalność w Samorządzie uczniowskim.        

  Podczas akademii Pan Dyrektor wręczył Nagrody dyrektora, które otrzymali za  osiągnięcia wybrani nauczyciele oraz pracownicy obsługi naszej placówki. Dyplomy z podziękowaniami otrzymali również rodzice, którzy wykazali się  szczególnym zaangażowaniem w działaniu na rzecz szkoły.

           Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego, społeczność szkoły pożegnała  uczniów  3 klasy oddziału gimnazjalnego oraz ich wychowawcę, panią Urszulę Kundys.  Absolwenci gimnazjum przygotowali szczególne podziękowania i kwiaty dla wszystkich nauczycieli, którzy prowadzili ich drogą edukacji przez tych 10 lat spędzonych w naszej szkole i podziękowali rodzicom za wsparcie przez wszystkie lata nauki. Po uroczystym odebraniu świadectw ukończenia szkoły oraz zaświadczeń z wynikami egzaminów, absolwenci zaprezentowani pokaz, który podsumował lata ich nauki w Szkole Podstawowej w Kusiętach. 

Dyrektor, Grono Pedagogiczne, jak i Rada Rodziców życzą absolwentom naszej szkoły

samych sukcesów na kolejnych etapach edukacji oraz wszystkim uczniom:

słonecznych, wesołych i bezpiecznych wakacji. 🙂 

 

Do zobaczenia 3 września 2018 r.

klasa – oddział gimnazjalny

Fotoreportaż z zakończenia roku szkolnego 2017/18