Mikołajki 2018

         W obecnym roku szkolnym 2018/19 Mikołaj okazał się wyjątkowo hojny i w związku z tym, jego święto dla uczniów naszej szkoły trwało aż dwa dni.  Młodsze grupy już w środowy poranek obejrzały w Klubie Politechnik  spektakl pt. „Wigilijna noc Piotrusia” . Po przedstawieniu uczniowie odebrali prezenty od św. Mikołaja i wykonali pamiątkowe fotografie z tym wyjątkowym ulubieńcem wszystkich dzieci.

Z kolei w czwartek zorganizowane były liczne atrakcje na terenie szkoły. Poza nieograniczoną czasowo zabawą na dużym dmuchańcu, możliwe było włączenie się do konkurencji sportowo-ruchowych, z czego dzieci chętnie korzystały. Dodatkowo pojawił się św. Mikołaj, który częstował wszystkie dzieci słodyczami.  

Mamy nadzieję, że wszystkie dzieci będą grzeczne i że św. Mikołaj nie zapomni o uczniach naszej szkoły również w przyszłym roku 🙂

Za pomoc w organizacji wszelkich atrakcji dziękujemy Panu Dyrektorowi Mariuszowi Żołędziewskiemu,  Paniom Teresie Firek, Ewie Tomzie, Iwonie Nocuń i Renacie Łuszczyńskiej za zorganizowanie wyjazdu do Klubu Politechnik, Panu Tomaszowi Załogowskiemu za udostępnienie dmuchańca oraz Radzie Rodziców.