Sukces grupy „Zielone Ludki”

Działająca w naszej szkole grupa teatralna „Zielone Ludki” wzięła udział w XVI Ogólnopolskim konkursie „Wręczyckie Jasełka 2018” ,  gdzie  z przedstawieniem pt. „Bóg jest miłością” zajęła  III miejsce w kategorii  szkół podstawowych.

Przedstawienie poza Konkursem we Wręczycy Wielkiej,  można było obejrzeć w szkole aż w trzech terminach. Premiera odbyła się 22 grudnia 2017 r. i poza uczniami i pracownikami szkoły, aktorów mogli podziwiać również rodzice i zaproszeni goście.

Z kolei w dniu 19 stycznia 2018 r. „Zielone Ludki” zaprezentowały się przed gronem babć i dziadków zaproszonych na uroczystość z okazji swojego święta.

Ostatnie wystawienie sztuki pt. „Bóg jest miłością” odbyło się w dniu 26 stycznia 2018 r. , a obejrzeli je mieszkańcy Kusiąt oraz podopieczni Domu  Pomocy Społecznej z Turowa, przedstawiciele KGW i OSP z Kusiąt, Pani Sołtys, Radni Gminy i Powiatu, przedstawiciele Rady Rodziców i wielu innych znakomitych gości. Owacjom i gratulacjom nie było końca. Grupa otrzymała od zaproszonych gości wiele miłych słów oraz słodkich upominków.

Naszym małym aktorom oraz prowadzącym grupę Paniom: Danucie Pryczyńskiej, Renacie Łuszczyńskiej oraz Ewie Tomzie, serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów  😉

Więcej informacji i fotoreportaż z konkursu:

Gminny Ośrodek Kultury Wręczyca Wielka